درباره ما

آرزوی ما اعتلای میهمان ایران است، تیم ایران مورینگا در سال ۹۵ کنار هم آمدند تا با توکل به خدا و در راستای چند هدف زیر کار خود را آغاز نماییم

  • با توجه و عنایت به پتانسیل های گیاه مورینگا اولیفیرا(بان) در تبدیل شدن به غذای روزانه مغذی تلاش برای تولید هر چه بیشتر در دستور کار قرار گرفت.
  • این گیاه در مناطقی از ایران به صورت راحت و آسان میروید و در اکثر این مناطق بحث کمبود شغل مطرح است ، ما با طرح تولید داخلی کاشت مورینگا سعی در ایجاد اشتغال برای حدود ۲۰۰ نفر مستقیم و غیر مستقیم نموده ایم و این عدد تا پایان سال به یاری خدا به دو برابر افزایش می یابد.
  • درخت مورینگا (درخت بان) خواص متعددی دارد که تا کنون به صورت علمی در مراجع مختلفی تحقیقات زیادی بر روی آن انجام شده است ولی این تحقیقات عمدتا به صورت کامل در دسترس ما قرار ندارد ، لذا با همکاری با دانشگاه بخش تحقیقاتی راه اندازی شد .

با توکل بر خداوند بزرگ و با تلاش شبانه روزی این مجموعه به مسیر سبز سلامتی ، ایجاد اشتغال گام نهاده است.

مزرعه مورینگا

ماموریت

شرکت فاتحان فراز سبز با رویکرد ارتقاء سطح سلامتی سبد غذایی خانوار تحت عنوان تیم تخصصی ایران مورینگا اقدام به تشکیل کارگروه تخصصی در زمینه کشت گیاه مورینگا اولیفیرا در ایران نموده است .

نوع بومی مورینگا ( پرگرینا ) و نوع مشهور مورینگا ( اولیفیرا ) در مناطقی از استانهای هرمزگان سیستان و بلوچستان بوشهر خوزستان جنوب استان های فارس و کرمان به صورت وسیع و تحت نظر کارشناسان کشته خواهد شد .

 قسمت های مورد نیاز این گیاه شامل بذر برگ ریشه پوسته گل و صمغ است .

ماموریت ما تولید و در دسترس کردن گیاه مورینگا و محصولات مربوطه به صورت عمده و خرد در کل ایران عزیز است.

چشم انداز

شرکت فاتحان فراز سبز در پله اول به دنبال کسب عنوان بزرگترین تولید کننده انواع محصولات خام و فراوری شده مورینگا (بان) با در نظر گرفتن ارزشهای انسانی در ابعاد مختلف زنجیره تامین در سطح خاورمیانه هستیم .